Jak dál ?

Napsal Čahel (») 9. 3. 2016, přečteno: 256×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesnimek27.jpg

Jak dál?
Dnes Vám jen předám zprávu, která mi přišla. Cítím, že je to téma pro každého z nás. Není to z mé hlavy, ale mohu se pod to souhlasně podepsat. Čahel
Snaha o semknutí se všech proti všemu zlu světa, působí jen rozbroje v celku. Jeden si myslí své a druhý také. Pak vzájemně podporu v sobě hledají a nedají se odbýt nezájmem. To vyvolává napětí a populismus je tu hned. Stačilo by, kdyby každý sám na sobě pracoval s co největším zaujetím pro své blaho. Pro dobrý pocit z odvedené práce, z odpočinku a souznění se svým vlastním vnitřním JÁ. S tím svým, tak jak jej sám cítí! Né s tím, které se po něm žádá od okolí! Jen vlastní pocit pohody a dobrého uspokojení je tou pravou cestou k celkovému uspořádání věcí. Přetváření sama sebe k obrazu ostatních, vede jen k vnitřnímu nepokoji, nesouladu a vytváří tak mnoho negativní energie, která je příčinnou dalších pokřivení. Proto uspokojení svých tužeb a potřeb, je tak důležité pro pokrok lidstva a vývoj na planetě Zemi. Žádné zázračné řešení pro vedení celků zde není. K jednotě se dostáváme každý sám za sebe a tak se přibližujeme svým vlastním pochopením a procítěním do společného cíle.
Je možné, že Vám říkám slova, která už dávno znáte. Přesto je opakuji, pro jejich připomenutí. Není třeba je jen znát, ale také žít. Tak jako víte, že je dobré žít v pravdě, tak také víte, že se to v běžném životě Vaší dnešní doby, jen těžko provozuje. Snažíme se být spravedliví, ale jak těžko se to prosazuje. Kdo z nás může říci, že je právě teď upřímný ke všem lidem kolem sebe. A co k sobě? Bude-li každý spravedlivý sám k sobě, bude také lépe chápat a tolerovat ostatní.
Je to tak jednoduché vyslovit, ale je to velmi náročné realizovat. Proto Vám přeji hodně osobní odvahy dívat se na věci bez pokřivení a hodně sil na žití s rovnými zády.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Guru Vit Kouba Bhagavan | 10.3.2016 14:13
deprese.bloger.cz/P/Pokryteckych-politickych-a-ekonomickych-slibu-se-nikdo-nenaji
Nepotřebujeme pyšné a lakomé hříšné autority, potřebujeme pokorné a štědré svaté autority. Ryba smrdí od pyšné a lakomé hlavy, pokud zde nejsou už k dosažení pokorné a štědré hlavy, co by nám optimálně vládli, tak budeme muset globálně lidi naskenovat a recyklovat na potravinový GVKB substrát, a místo lidí zde budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB, vše je zde evolučně dočasně, na věčné časy zde jsou jenom evoluční změny.
Něco se nám povede a jsme na to pyšní, čert dokončí vysokou pekelně těžkou školu, a je pyšný na to že má vysokoškolský titul, a tak všude naivně cizím čertům rozdává pyšně svoje levné papírové vizitky, které skončí brzo v koši! Jaký má život čerta v konzumním pekle smysl, nebo je zde život jenom cestou pekelně složitým bludištěm, kde jediným východem z bludiště je pekelné krematorium?
Pokud existujeme v konzumním pekle, tak logicky vše zde museli stvořit jenom čerti a tak čerti stvořili; Boha, náboženství, sekty, politiku, reklamu, dezinformace, pohádky, mytologie, fetiše, pověry, morálku, zákony, regulace, daně, centralizaci, atd. Můžete jít k volbám si zvolit mocné čerty, co budou bezmocné čerty v pekle zastupovat, ovšem nemůžete od zvolných mocných čertů čekat to, že se budou chovat v konzumním pekle jako svatí andělé!
Proč se chováme zle, je to proto že se máme zle, pokud od nás chce zlá konzumní společnost abychom se chovali dobře, tak musí logicky zajistit to, že se budeme mít fyzicky a psychicky dobře, pokryteckých politických a ekonomických slibů se nikdo nenají, nechceme zázraky po smrti, nebo po volbách, chceme se mít všichni dobře tento dnešní obyčejný den, a o tom to je!


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedenáct